Mutluluğun Deniz ile Buluştuğu Nokta
Banjo Wedding Park'a Hoşgeldiniz

Banjo Wedding Park ® Samsun Atakent Sahilinin en güzel yerinde denize sıfır konumunda yer alır. Adından da anlaşılacağı gibi başta düğün organizasyonları olmak üzere doğum günleri, sünnet, kına, toplantı ve tanıtım kokteylleri gibi bir çok organizasyonda size en kaliteli hizmeti sunmayı vaad eder.

Banjo Wedding Park 500 ve 150 kişilik 2 güzel salona sahiptir. Organizasyon detayları ve tüm yeme içme olanakları kendi bünyemizce karşılanabilmektedir.

150 m² entegre mutfağımız ve 5 yıldızlı mutfak şeflerimizin hazırlamış olduğu eşsiz menüleri ile tüm organizasyon ihtiyaçlarınızda beklentilerinizi %100 Karşılıyoruz.

Salonlarımız deniz manzaralı, dışarıya açılıp kapanabilir nitelikte ve klimalıdır. Ayrıca Banjo Wedding Park'ta olası aksaklıklara karşı jeneratör, çocuklar için çocuk parkımız ve daha bir çok ayrıntı ile yaz-kış tüm organizasyonlarınız ve rezervasyonlarınız için bizi hemen arayın.

Vizyonumuz

Sürekli kendini yenilenerek güncel trendleri yakından takip eden, müşteri memnuniyetini esas almış ve her koşulda çözüm odaklı çalışma prensibimiz ile hizmet vermektir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin eşlik ettiğimiz özel günlerinde en uygun koşullarda konforlu, huzur içerisinde ve ileride hoş hatıralar ile hatırlayacakları anları yaşatmak, mekanımızı sürekli güncelleyerek şehrimizde ve bölgemizde wedding park alanında lider duruma gelmektir.

2018 Erken Rezervasyon

30% indirim Fırsatı